Jak pomoci?

Váš finanční příspěvek je možné zaslat na číslo účtu 304534706/0300, VS 9999. Ve jménu všech našich zvířat Vám děkujeme!

Darování malé částky

Už to nemůže být snadnější! Klikněte na Vámi určenou částku a podarujte zvířata zoologické zahrady pomocí aplikace PayPal nebo platební karty.

 

Darovat 100 Kč Darovat 200 Kč Darovat 500 Kč Darovat volitelnou částku Kč

Symbolická adopce

Máte rádi zvířata a chcete jim pomoci?

Snadnou možností je tzv. symbolická adopce některého ze zvířat. Symbolická adopce je příspěvek na poměrnou část nákladů spojenou s chovem zvířete.

Zájemce, kterým může být firma, škola, třída nebo i jednotlivec, si vybere v seznamu zvířat to „své“ (podle sympatií nebo finančních možností), klikne na „Chci adoptovat“ a v e-shopu zoo pokračuje jako při běžném e-nákupu. Po zaplacení částky zoo vyhotoví darovací smlouvu a zašle ji dárci k podpisu. Po zaplacení příslušné finanční částky se stává dárce tzv. adoptivním rodičem vybraného zvířete.

Pokud je Vám bližší osobní jednání před e-shopem, kontaktujte ohledně adopcí naši pracovnici Bc. Olenu Kotíkovou.

Symbolická adopce je také originální reklamou pro firmy a může být také zajímavým dárkem pro Vaše příbuzné či známé. 

Adopce trvá 1 rok a získané finanční prostředky jsou použity na úhradu nákladů spojených s výživou vybraného zvířete.

Kam můžete finanční prostředky složit?

Přímo v kanceláři zoo, případně složenkou na adresu zoo, převodem na účet zoologické zahrady číslo: 172642384/0300 vedený u ČSOB, nejlépe však přímo v našem e-shopu platební kartou.

Na co má nárok adoptivní rodič?

  • pokud si dárce přeje, bude jeho jméno uvedeno na tabulce v zoologické zahradě a na webu zoo (nelze uvést logo a reklamní údaje)
  • za každých darovaných 1 000 Kč získá jednorázovou volnou vstupenku
  • bude uveden ve výroční zprávě Zoo Jihlava
  • získá osvědčení o adopci
  • obdrží Výroční zprávu Zoo Jihlava a bude zván na akce pořádané během roku zoologickou zahradou

Seznam zvířat k adopci řazen podle ceny naleznete zde

Děkujeme všem adoptivním rodičům za jejich přízeň i za to, že jim není lhostejný osud našich svěřenců.

Nad 10 000 Kč
M & B směnárna s.r.o., Milan a Matyáš Bielikovi Jihlava žirafa núbijská
Vlastimil Sítař Jindřichův Hradec medvěd malajský
Vitalitas pojišťovna, a.s. žirafa síťovaná
Eva Pelikánová, JUDr. Praha hyena žíhaná
Josef Novotný, JUDr. Praha tapír jihoamerický
MDDr. Dana Gurková Jihlava hrošík liberijský
Vitalitas pojišťovna, a.s. žirafa síťovaná
Viktoria Hoffarth aligátor čínský
Ibero NATURAL – krmivo pro psy inspirované iberskými vlky vlk iberský
MUDr. Doležalová, Psychiatrie HB s.r.o. Havlíčkův Brod žirafa síťovaná
Radek Kučera Souňov vlk iberský
MgA . Eva Rosová levhart cejlonský
Valentýna, Jan a Julie Pejchalovi Jihlava panda červená
Správa městských lesů Jihlava, s. r. o. vlk iberský
221. vrtulníková letka tygr sumaterský
222. vrtulníková letka hrošík liberijský
Alena Vydláková Chotěboř hrošík liberijský
Josef Bíža, BICODE s.r.o. Břevnice panda červená
KMS software s. r.o, Jihlava tygr sumaterský
Terezka a Tomík Šediví Jihlava panda červená
Černí Markéta a Václav panda červená
Centrum Apolena s.r.o. irbis
APIS-GYN s.r.o. – MUDr. Andrea Písecká www.apis-gyn.cz zebra Burchellova
Iva Novotná Čermáková tapír jihoamerický
Míla a Jiří Maláškovi Velké Meziříčí hrošík liberijský
hráči Týmovky tygr sumaterský
Ing. Irena Havlová Dobroměřice tygr sumaterský
Běhámespolu.cz aligátor čínský
JIHLAVAN a.s. Jihlava irbis
5 000 Kč - 9 999 Kč
manželé Vyoralovi Jihlava gueréza běloramenná
Agáta Šťastníková Přibyslav ježek ušatý
Jihlavská daňová společnost, s.r.o. Jihlava ara hyacintový
Jitka Tazina Rybová Praha Háje lenochod dvouprstý
žáci a učitelé 1.stupně ze ZŠ a MŠ Luka nad Jihlavou Luka nad Jihlavou jeřáb mandžuský
Veronika Paldusová Brno lenochod dvouprstý
Pavlína Hovězáková Jihlava lenochod dvouprstý
Líný učitel s. r. o. lenochod dvouprstý
Ohrenstein spol. s r.o. – Martin Macošek, Štítary nyala nížinná
zaměstnanci OBI Jihlava kůň domácí – pony
Ing. Michal Kliment Nové Sady mangabej černý
223. letka oprav letecké techniky orel mořský
Soukromá vyšší odborná škola sociální, o.p.s. Jihlava lenochod dvouprstý
Žáci ZŠ Benešova Třebíč surikata
Lenka a Vláďa Brožovi Jihlava krokodýl siamský
Petra Gregorová a Jarmil Gregor plameňák růžový
Rostislav Hájek RH TRANSPORT s.r.o. Rosice kočkodan Lowéův
SRPDŠ při SpZŠ Chrudim, z.s. , Školní náměstí 228 Chrudim krokodýl siamský
Lenka Wolfová Velká Losenice kočkodan Lowéův
Žákyně a žáci 5. třídy ZŠ a MŠ Dolní Cerekev mangabej černý
rodina Linkova Nová Brtnice marabu africký
Běhámespolu.cz krokodýl čelnatý
2 000 Kč - 4 999 Kč
Lucka Hanová Červená Řečice kuskus novoguinejský
Rodiče a žáci ze ZŠ Únanov pásovec kulovitý
Tomáš Herr Havlíčkův Brod surikata
RNDr. Jana Knápková Olomouc varan novoguinejský
ZŠ Bobrová Bobrová vydra malá
Pavla Stráníková Brno kapybara
Radek Soška Jihlava nosál bělohubý
Martin a Jáchym Procházkovi Pelhřimov chvostan bělolící
Matěj Špaček Třebíč chvostan bělolící
rodina Mašterova z Dolních Vilémovic Křeček velký
Helena Houzarová Třebíč seriema rudozobá
Krampus ERICIUS, z.s. dikobraz srstnatonosý
OC Citypark Jihlava lemur kata
Barbora Sydorová Zbuzany u Prahy kapybara
FÜRSTOVI Jihlava kapybara
Ema a Eliška Soukopovi Račice-Pístovice výreček malý
ONKOŽENKY PRO KOZENKY z celé ČR koza domácí – kamerunská
Kolektiv Centra pracovního lékařství, Pardubická nemocnice pásovec kulovitý
Jana Čemusová Praha želva tlustohrdlá
Jindřiška Dejmková Pelhřimov ledňák obrovský
Mgr. Jana Sochorová Nížkov vydra malá
Pavla Glacová a Petr Závodský Lukavec kuskus novoguinejský
Vaverkovi Brno ježek ušatý
Honza a Markéta Rantířov dikobraz srstnatonosý
Honza a Markéta Rantířov ježek ušatý
Jan Korous a Jana Lattonová Praha kusu liščí
Hana Houzarová Třebíč kočka divoká arabská
Markéta Sedláčková Velké Meziříčí Alpaka
Zdenka Kuřitková Velké Meziříčí tamarín pinčí
ZŠ E.Rošického Jihlava, třída 8.C prase visajanské negroské
Libor Straka Peč koza domácí – kamerunská
Soňa Pelclová a Jiří Chvojka Trhová Kamenice kočka bengálská palawanská
Alena Gillová Hradec Králové pásovec kulovitý
Vojta Valach Peklo nad Zdobnicí kapybara
Hana Chovancová a žáci III.A Kutná Hora pásovec kulovitý
Johana a Veronika Vodičkovy Živanice pes pralesní
Nikola Trojanová kočka bengálská palawanská
Barbora Janů kapybara
ŽÁCI ZŠ A MŠ BOHUSLAVA REYNKA LÍPA klokan uru
Dana a Láďa Dopitovi Chrudim lemur kata
Dana a Láďa Dopitovi Chrudim lemur černý
Ivana Dvořáková Třebíč komba ušatá
FC Pásovci Bystřice pásovec kulovitý
Eliška Vilímková Choceň kapybara
Petra Hradecová leguán fidžijský
Kateřina a Libor Jelínkovi mara slaništní
Referentky Centra spisové a archivní služby Jihlava výreček malý
Miroslava Jurkasová Geršov oviječ filipínský
Miroslav Oliva Dyjákovičky Klokan horský východní
Hana Koutná Třebíč Babirusa sulaweská
Mgr. Eva Hortová Velké Meziříčí Čája obojková
Mgr. et Mgr. Kateřina Hortová Velké Meziříčí husa kuří
Bohemians 1905 Fanklub Jihlava a Klub Koulené Pétanque Jihlava, z. s. Jihlava Klokan horský východní
Jindřich Čech Brno surikata
Ellinka a Ondra Ottovi Vlkava kusu liščí
Jan Voříšek Hradec Králové kusu liščí
Michaela Dohnalová Franková a Matěj Dohnal prase visajanské negroské
Cihlářovi z Týnce nad Labem kuskus novoguinejský
Terka a Kufa Černovice u Tábora koza domácí – kamerunská
Dominika a Radek Babičkovi Tišnov kuskus novoguinejský
Olino, Terounek a Huťas margay
Mgr. Jitka Lichtenbergová Hruškové Dvory Ibis rudý
Pavla a Zdeněk Jeřábkovi PAKA NÍŽINNÁ
Dana Fialová Jihlava ovce domácí – valašská
Rodina Dvořákova obec Svépravice tamarín vousatý šedavý
Martin Adamec a Monika Šaríková Jihlava vydra malá
Matyáš Studnička Hradec Králové labuť černá
Filip Chmelař, žák V. třídy ZŠ Nasavrky surikata
Eliška Vlčková Plzeň manul
Zuzana Petrašová Jihlava klokánek krysí
manželé Trojanovi Jihlava komba ušatá
Michal Vodička a Monča Kubíčková Třebíč kapybara
Taťjana Schottnerová Jihlava velemyš obláčková
Slaysha kapybara
Norbert Brzkovský Brno kapybara
Kateřina Nováková, Tomáš Tecl Polná Alpaka
Nicol Adamcová surikata
Míša Pivoňka Kácov kapybara
Eliška Pivoňková Kácov kosman zakrslý východní
Martin Němec Mirošov vydra malá
Zdeňka Talácková Orel pásovec kulovitý
Marie Majtnerová Chrudim serval
Petra Nová a Martin Nový Veselý Žďár surikata
Lenka a Michal Soukopovi Olomouc kapybara
Nikol Štefánková Havlíčkův Brod Ibis rudý
MUDr. Aneta Charbuláková Frýdek - Místek mara slaništní
Anežka Casková a Michal Cihlář Ledeč nad Sázavou kapybara
Norbert Brzkovský Brno kapybara
Tom Cakl Jihlava kapybara
Jakub Cígler Praha kapybara
Naděžda Marková Třebíč kočka divoká evropská
Monika Kyselová Včelná bodlín Telfairův
Martin Havel Lípa pásovec kulovitý
Ammeraal Beltech s.r.o. pásovec kulovitý
Janíkovi Třebíč varan modrý
Ing. Barbora Karlová surikata
Vojta a Vašek Boudovi Praha - Kolovraty kočka pouštní arabská
Petr Pilný a Alena Pilná Pardubice pižmovka ostruhatá
Zuzka Bouchnerová a Dan Matějka Jihlava nosál bělohubý
Dana Milfaitová Havlíčkův Brod dikdik Kirkův
Ondřej Stehno Praha 8 kapybara
Vítek a Barbora Šilhaví Kostelec dikdik Kirkův
Petr Chaloupka Měřín flétnák australský tasmánský
Marek Šalbaba Vémyslice kapybara
Eliáš Hrubý Pelhřimov kapybara
MUDr. Sýkora Miloslav Radostín užovka červenohlavá
MUDr. Sýkora Miloslav Radostín kosman stříbřitý
Michal Vosátka Pardubice kapybara
UČETNÍ KANCELÁŘ Ing. Hutař, s.r.o. Hrotovice nosál bělohubý
Andrea Moravcová Humpolec Fenek
Radka a Lubomír Houfkovi Guanako
Lucie Milfaitová Havlíčkův Brod Babirusa sulaweská
Dagmar Žoudlíková Jihlava serval
Martina Švandová Jihlava manul
Mateřská škola Býchory Býchory okr. Kolín lori horský
Petra Svobodová Mrákotín tamarín pinčí
Peťa, Vašík a Mikuláš Texlovi Znojmo gundi saharský
Jitka Gricová Třebíč ledňák obrovský
Daniel a Zuzana Konířovi Polnička vakoveverka létavá
Andrea Kozaková a Milan Rohony klokánek krysí
druhý stupeň ZŠ Luka nad Jihlavou klokan uru
Ondřej Mokrý Čelákovice Babirusa sulaweská
Bára Šmejkalová Tábor kapybara
Filip Roženský Vasto pelikán bílý
SLUŽBY MĚSTA JIHLAVY s.r.o. Jihlava nosál bělohubý
Jolana Tuhá a Václav Bober Přelouč manul
Libor Přívětivý Dačice kočka divoká evropská
Ema Píšová Český Krumlov emu hnědý
Petr Kolář Jihlava výreček malý
Reality – Ing. Jana Kolářová, Jihlava labuť černá
Reality Jebavá s.r.o. Chrudim ledňák obrovský
Vladimír Procházka Brno kapybara
členové Katedry ekonomických studií VŠPJ kočka divoká evropská
Páťa a Happy Karlovy Vary Babirusa sulaweská
Martina Vyskočilová Popice serval
Jakub Červenka Praha kapybara
Petra Svobodová Mrákotín osinák africký
Prokop Horák Praha dvojjazyčník haitský
Jitka Horáková Praha velemyš obláčková
Hana Kovářová Dolní Cerekev kočka bažinná
Lucie Karafiátová Brno flétnák australský tasmánský
Květoslava a Jiří Kallovi Brno lemur rudočelý
Petra Vodičková Petrovice ovce domácí – valašská
Kukabara Austrálie s.r.o. Praha ledňák obrovský
Olga Kopáčová Praha výreček malý
Salesiánské hnutí mládeže klub Telč,z.s. prase visajanské negroské
Evžen a Janie želva tlustohrdlá
Anička a Štěpán Martínkovi Rokytnice nad Jizerou lori horský
JIŘ Í T OMEK Jihlava kosman zakrslý východní
Tomáš Burda Čáslav klokánek králíkovitý Ogilbyův
Mgr. Lucia Olivova Leškova Dyjákovičky emu hnědý
tým Bageterie Boulevard Jihlava Klokan horský východní
tým Bageterie Boulevard Jihlava Klokan horský východní
Karla Hojková Holice labuť černá
Tonda Plešner Praha kapybara
Jiří Svoboda Moravské Budějovice vydra malá
Apolenka Magalová Vlasatice kapybara
Oldřich Hora Jihlava kapybara
Jan Novák Skrýchov kapybara
Martina Kuncová kočka divoká arabská
Jonáš a Matěj Drápalovi Jihlava dikdik Kirkův
Piráti ze ZŠ a MŠ Herálec velemyš obláčková
Marek Mokruš Vítkov surikata
Děti ze ZŠ Pohledec kapybara
Petr Šalanda ml. Budkov nosál bělohubý
Palátovi Třebíč kočka pouštní arabská
Julie Machová kapybara
Teodorik Aurel Vaňatka kapybara
Julinka Vaňatková lvíček zlatý
Vojtěch Krumpl Telecí kapybara
Viktorie Švubová Kolšov kapybara
Terezka Lenkvíková Lážovice kapybara
Kristýna Dvořáková Vyskytná nad Jihlavou kočka pouštní arabská
Jindřiška a Lukáš Stehnovi vydra malá
Jakub a Standa Bazalovi Zakřany 160 MILUJEME ZVÍŘATA tamarín pinčí
Žlutá třída Dukovanská Třebíč klokan uru
Hana Doskočilová Studénky u Jihlavy velemyš obláčková
ZŠ Třemošnice Třemošnice rys ostrovid karpatský
Děti ze ZŠ a MŠ Bohdalov Bohdalov kapybara
Alena Pešková Chotěboř emu hnědý
Ivana Piptová margay
Čermáci Věžnička, Pražáci a Poleňáci surikata
Petra a Bohuslav Svobodovi Mrákotín karakal
Děti z 8. MŠ Vysočánek Žďár nad Sázavou Klokan horský východní
Jsem Královna s.r.o. želva tlustohrdlá
ZŠ a MŠ Štoky Štoky výreček malý
Michal Homola Třebíč poletuška slovanská
Luboš Stručovský Strmilov anakonda velká
Kapi a Bára z Opavy kapybara
Elinka a Davídek Řezáčovi Jihlava pekari Wagnerův
Elizabeth Purmanová Salavice Alpaka
Vojtěch a Eliška Langovi Lhota-Vlasenice kusu liščí
Kateřina Kafková Černovice u Tábora kapybara
Jan Kašuba a Klára Guldová Brno kapybara
Samuel Nguyen Praha klokan uru
Eliška Matyášová Praha Žižkov kapybara
Filip Harzer Praha/Karlovy Vary kapybara
Adam Vokrouhlík Praha kapybara
Mgr. Jan Hrdina Žďár nad Sázavou gundi saharský
Beatrice Bížová pekari Wagnerův
MUDr. Martina Bártíková Havlíčkův Brod Fenek
Martina a Roman Jelínkovi Třešť surikata
Marcela Bížová Havlíčkův Brod kočka pouštní arabská
Překladatelská agentura České překlady s.r.o. kapybara
Ing. Vávrová J. Mostiště klokánek králíkovitý Ogilbyův
Aleš Milfajt lemur černý
Libor, Klára, Šimon Sobotkovi Zhoř komba Garnettova
Jana Skopalová Čáslav prase visajanské negroské
Evžen Zámek kaloň rodriguezský
Sklárna KRYF s.r.o. Jihlava pelikán bílý
Áňa a Kamča Volkovovy Kukle vari červený
KMS software s. r.o, Jihlava karakal
Pobočka ČSOB Havlíčkův Brod rys ostrovid karpatský
Klárka, Šimon ,Lucie a Jiří Puskeilerovi varan modrý
Jan Seidler Praha nosál bělohubý
Pavlína Hlavová pes pralesní
Jára a Vendulka Petřiví Jihlava kočka bengálská palawanská
Samuel Krč kapybara
Bc. Davča Urban Praha manul
Věra Kaufová oviječ filipínský
Kačenka Fejtlová Svatý Kříž pásovec kulovitý
Pavlík Fejtl Svatý Kříž nosál bělohubý
Iveta Autratová Brno dvojjazyčník haitský
Martin Mareš Hranice kapybara
Šimon Mora Plzeň kapybara
Petra Doskočilová Pelhřimov pes pralesní
Magda Krestová Brno kočka bažinná
K&T Pajurkovi kapybara
Kolektiv Centra pracovního lékařství, Pardubická nemocnice labuť černá
Lucka Miřatská Písková Lhota u Poděbrad kapybara
Lenka, Eliška a Libor Břendovi Velká Bíteš tamarín vousatý šedavý
Lenka Kubíčková Plačkov margay
Ludmila Protivinská Brno Babirusa sulaweská
Renfri Sicco kočka pouštní arabská
Pavel Klobas Telč anakonda velká
Radim a Monika Velcovi Vranov kočka pouštní arabská
Kristýna Bendová Třebíč dikobraz srstnatonosý
Kristýna Bendová Třebíč jeřáb mandžuský
Kristýna Bendová Třebíč krajta hnědohlavá
Jiřina a Petr Přibylovi Třebíč nosál bělohubý
Zdeněk Vašek Panenská Rozsíčka karakal
Soňa Vašková Panenská Rozsíčka manul
Mgr. Michaela Sopko Batelov bazilišek zelený
Adélka Herrová Havlíčkův Brod velemyš obláčková
Andrea Jelínková Třešť Klokan horský východní
Kolektiv Chirurgie 3, Nemocnice Třebíč emu hnědý
Bencovi Kozárov kapybara
Akrobaté TJ Bohemians Praha klokánek králíkovitý Ogilbyův
Lucinka a Daneček Smolovi lvíček zlatý
Iveta Adamcová sever Čech surikata
Mondscheinovi Oleška Fenek
Ivana Žišková a Libor Durčák kosman zakrslý východní
Monika & Lukas On The road tamarín pinčí
Hana a Simonka Procházkovy Kamenice klokan uru
Martina a Kryštof a Tomáš Adamcovi Barvy 15, Brno nosál bělohubý
2.A, ZŠ Pardubice – Studánka Fenek
4.B ZŠ Krásovy domky Pelhřimov kuskus novoguinejský
Nikol Kajuková Nové Dvory kapybara
Eva Dvořáčková kapybara
Monika Bočková Únanov lori horský
Klára, Martin a Josefína Holíkovi Pavlice surikata
Štěpánek Juhaňák Bartoušov kapybara
Julinka Juhaňáková Bartoušov klokan uru
Lucie Potocká Havlíčkův Brod klokan uru
Petr Chromek- Delta serval
Petr Chromek- Delta rys ostrovid karpatský
Petr Chromek- Delta margay
Petr Chromek- Delta Alpaka
Petr Chromek- Delta kočka divoká arabská
Barbora Sládková Albrechtice nad Vltavou kapybara
Havlíčkovi Radostín surikata
Zuzana a Martin Hudíkovi Chotěboř klokan uru
Brabencovi Pavlice lemur kata
Alena a Martin Povýšilovi kočka bažinná
Lukáš Páv Praha hroznýš psohlavý západní
Milena Zelená Pelhřimov Babirusa sulaweská
Milena Zelená Pelhřimov pásovec kulovitý
Milena Zelená Pelhřimov prase visajanské negroské
Vlasta Pávová Jihlava flétnák australský tasmánský
Petr Janda Praha kočka bengálská palawanská
Miroslav Šuler Přibyslavice pes pralesní
J+V Zichovi Zruč nad Sázavou karakal
Stodulkovi Vídeň ježek ušatý
Petr Váša – kovovýroba Kutná Hora labuť černá
Natálie Kupská Dolní Rožínka dikdik Kirkův
ZŠ Leandra Čecha Nové Město na Moravě lvíček zlatý
Rozárka a Míša Medonosovi ovce domácí – valašská
Lenka Cahová, Lenka Procházková, Radek Dostálek Třebíč pes pralesní
Pétanque Jihlava pásovec kulovitý
Bohumil Nechvátal pes pralesní
Míla Farkašová ČR Fenek
Fischerovi Praha kočka divoká arabská
Jana a David Smejkalovi Jihlava kaloň rodriguezský
Jana a David Smejkalovi Jihlava serval
manželé Fišarovi Jihlava vydra malá
manželé Fišarovi Jihlava Fenek
Sára Smejkalová Třebíč kapybara
Běhámespolu.cz komba ušatá
Baruška M. Praha kapybara
Cyril Grötschel Praha kapybara
Barbora Sládková Albrechtice nad Vltavou kapybara
rodina Fišarova Jihlava kapybara
Jakub Janota Ostrava kapybara
ZASTUPITELKY MĚSTA JIHLAVY Jihlava kočka divoká evropská
Jiří Rynda Sikes Humpolec labuť černá
Barbora Sydorová Zbuzany u Prahy lori horský
rodina Musilova Jihlava Fenek
CZ.NIC, z. s. p. o. emu hnědý
Kristýna Hybrálec kapybara
Antoinette Bialas Jihlava kočka bažinná
Lubomír Pecka Jaroměřice nad Rokytnou Klokan horský východní
Anna Sovová Praha kapybara
Dalibor Křivánek, Kremnica Slovensko karakal
1 000 Kč - 1 999 Kč
manželé Vyoralovi Jihlava aratinga sluneční
Hana Sošková Jihlava ježek ušatý
Ing. Tereza Obrdlíková Jihlava vakoveverka létavá
Jana Švecová Přibyslav vakoveverka létavá
Kaufland team vakoveverka létavá
III.B Základní škola Jana Palacha Kutná Hora gundi saharský
III.B Základní škola Jana Palacha Kutná Hora ježek ušatý
III.B Základní škola Jana Palacha Kutná Hora vakoveverka létavá
III.B Základní škola Jana Palacha Kutná Hora poletuška slovanská
III.B Základní škola Jana Palacha Kutná Hora SKLÍPKAN SMITHŮV
7. třída 2023/2024 ZŠ Dolní Cerekev pralesnička azurová
Rodina Fidlerova Třebíč vakoveverka létavá
Zdeněk Kuřitka Velké Meziříčí korálovka sedlatá sinalojská
Štěpánka Ryklová Jihlava ježek ušatý
Olívia Simanová Znojmo ježek ušatý
Tomáš Ježek ježek ušatý
Petr Sabol Chotěboř papoušek vlnkovaný
Oliver Volf Praha - Kbely bodlín Telfairův
Kristína Tarasovičová Dolní Cerekev holub domácí – benešovský bílý
ŽÁCI ZŠ A MŠ BOHUSLAVA REYNKA LÍPA ježek ušatý
ŽÁCI ZŠ A MŠ BOHUSLAVA REYNKA LÍPA vakoveverka létavá
Leni Miška Hajšmanová Okrouhlice myš bobří
Umělecké kovářství Adam Dočekal Polná SKLÍPKAN SMITHŮV
Eliška Nováková Růžená morče divoké
Ondřej Špaček Třebíč SKLÍPKAN SMITHŮV
Bc. Milena Moon Šatov užovka červená
PharmDr. Miloslav Vrzal Brtnice gundi saharský
Lenka Sarah Pertlová Jihlava užovka červená
Klára Dvořáková vakoveverka létavá
Daniela a Beáta Zemanovy Jihlava morče divoké
Marek Páral, Eliška Faltová Žďár nad Sázavou rosnička včelí
Dočekalovi Dukovany papoušek vlnkovaný
Přátelé Geocachingu egernie ostnitá
PharmDr. Miloslav Vrzal Brtnice moko skalní
Marta Teplá Jihlava papoušek vlnkovaný
Z+ K+ E+ M z Dačic vakoveverka létavá
PharmDr. Miloslav Vrzal Brtnice vakoveverka létavá
Jana Navrátilová Římov Vísky gundi saharský
Klára Dvořáková aratinga sluneční
Klára Dvořáková latam vlaštovčí
Pavlatovi latam vlaštovčí
Matěj + Veronika Pavlatovi ježek ušatý
Kamila a Luboš Žďár nad Sázavou králík domácí – český luštič
Michaela a Šárka Ďáskovy ježek ušatý
Nela Boučková gundi saharský
Říčka, Ovča, Ňáňa, Tenča, Kaňula holoubek diamantový
Anna Brožová holub domácí – benešovský bílý
Markét Plšková Karlovy Vary ježek ušatý
Roman Sedlák aratinga sluneční
Jakub Doležal ježek ušatý
Adrian Hrubý Pelhřimov králík domácí – český luštič
rodina Liškova z Náměště trnorep zdobený
Barbora Mužná Ostrava králík domácí – český luštič
Agáta a Daniel Chvojsíkovi Jihlava pagekon řasnatý
František Zelníček Hamry nad Sázavou SKLÍPKAN SMITHŮV
Kryštof Vránek Jihlava SKLÍPKAN SMITHŮV
Martin Nováček, nástrojař z Jihlavy aratinga sluneční
Kristýna Lőrinczová Ostrava SKLÍPKAN SMITHŮV
manželé Blahovi Velké Meziříčí ježek ušatý
Lukáš Jurek Rosice SKLÍPKAN SMITHŮV
Školička Kamarád Nové Veselí ježek ušatý
Jana Hradecká Jihlava varan modrý
Tobiáš, Sebastián a Sofie Mátlovi Luka nad Jihlavou morče divoké
Štěpán Dvořák Nové Město na Moravě králík domácí – český luštič
Kryštof Dvořák Nové Město na Moravě papoušek vlnkovaný
Alena a Milan z Bojníc Slovensko anolis šedý
Jan Stráník Brno holub domácí – benešovský bílý
Naděžda Marková Třebíč kančík citronový
Naděžda Marková Třebíč piraňa plodožravá
Bc. Lukáš Tvrz Jihlava moko skalní
Jaroslav Kyprian Polák Třebíč myš bobří
Lenka Jonášová Znojmo pralesnička batiková
Marcela Bršlicová Znojmo pralesnička batiková
Jakub Pospíšil Kluky myš bobří
Vilém a Viktor Antošovi Praha morče domácí – cuy
Barbora, Jiří a Johana Hruškovi Kralice nad Oslavou vakoveverka létavá
Vymazalovi Třebíč myš bobří
Žofie a Ondřej Habrovi Jihlava pralesnička batiková
Ing. František Herout Zruč nad Sázavou husa velká
Denis Ševčík Medlice gundi saharský
Kateřina Koudelková Medlice ježek ušatý
Ema Látalová Medlice vakoveverka létavá
Josefína Gašperová Medlice piraňa plodožravá
návštěvníci dětského dne v Medlicích poletuška slovanská
Jan Turay Praha gundi saharský
Kolej Nebelvír @ Hogwarts.cz pagekon řasnatý
Kolej Nebelvír @ Hogwarts.cz ježek ušatý
Dana Ryšavá Jihlava korálovka sedlatá sinalojská
Kristina Cahová Dobronín bazilišek zelený
Eliška, Anežka a Dana Dvořákovy Jihlava ježek ušatý
rodina Volavkova Jihlava korálovka sedlatá sinalojská
Soňa Pausarová Jihlava morče divoké
SK Jihlava – hokejbal ježek ušatý
Petra a Bohuslav Svobodovi Mrákotín egernie ostnitá
Veronika Polívková Benešov pralesnička barvířská
ZŠ Polná myš bobří
Sedlákovi Jihlava holub domácí – benešovský bílý
5.B ZŠ Nad Plovárnou Jihlava moko skalní
5.B ZŠ Nad Plovárnou Jihlava piraňa plodožravá
Mgr. Miloš Bambula Jihlava husa velká
rodina Konupkova Štoky vakoveverka létavá
Olga Kopáčová Praha husice magellanská
Olga Kopáčová Praha husice egyptská
Jarka a Jirka Ježkovi Praha- Kladno bodlín Telfairův
Tereza Karlová Kuklík ježek ušatý
Jan Macháček piraňa plodožravá
Pepa Štědrý Ždírec nad Doubravou aratinga sluneční
Matěj a Šimon Rapouchovi Třebíč bazilišek zelený
Jiřina Pospíchalová Brno pralesnička batiková
Hana Tichá Domamil gekon létavý
Lenka Jonášová Jihlava ropucha obrovská
Pavla Kyselová Znojmo vakoveverka létavá
Grétička Kubecová Praha aratinga sluneční
Děti ze ZŠ Pohledec aratinga sluneční
Děti ze ZŠ Pohledec ježek ušatý
Mgr. Pavla Kadlecová Telč morče domácí – cuy
Tonička, Anežka, Péťa, Martínek a Kubík Paulíčkovi vakoveverka létavá
Tereza Karlová Kuklík gundi saharský
Jana a Milan Kopicovi Světlá nad Sázavou rosela žlutobřichá
Naděžda Mertová Třebíč holub domácí – benešovský bílý
Jana Martinů Třebíč ježek ušatý
ZŠ a MŠ Štoky Štoky ježek ušatý
Děti z 8. MŠ Vysočánek Žďár nad Sázavou bazilišek zelený
redakce magazínu Ježkovy oči Jihlava ježek ušatý
Martina Petra Pipová Luka nad Jihlavou rosnička včelí
Luděček Dačice aratinga sluneční
Filip Ťok Pardubice pagekon řasnatý
Dorota Ovadová Svitavy ještěrka paví
Ondřej, Veronika, Terezka, Rozárka Bezouškovi Lučice poletuška slovanská
Milan Richter Kostelec nad Orlicí bodlín Telfairův
Jarka Blažková Kostelec nad Orlicí bodlín Telfairův
Johanka, Jiří a Barbora Hruškovi Kralice nad Oslavou ježek ušatý
Simona Mihóková poletuška slovanská
Veronika a Petr Novotní Havlíčkův Brod moko skalní
Petr Urban Třebíč scink tanimbarský
Kristýna Fialová Jihlava králík domácí – český luštič
Evča Čurdová Dolní Němčice, Dačice vakoveverka létavá
Michal Valašik Beroun gundi saharský
Andrea Vyskočilová Brno pralesnička azurová
Jára a Vendulka Petřiví Jihlava ježek ušatý
Jarda a Verča Petřiví Jihlava bazilišek zelený
Petr Urban Třebíč pralesnička strašná
Andrea Jelínková Třešť ježek ušatý
Klárka, Šimon ,Lucie a Jiří Puskeilerovi užovka červená
Alena Brabcová Žďár nad Sázavou trnorep zdobený
Martina Lesáková Praha poletuška slovanská
Magda Krestová Brno husice magellanská
I. Semerádová daňový poradce www.semeradova.cz latam vlaštovčí
I. Semerádová daňový poradce www.semeradova.cz chameleolis vepří
Lucie Karasová Chotěboř ježek ušatý
Jana Dvořáková Okříšky morče divoké
Andrea Jelínková Třešť gundi saharský
Kristýna Bendová Třebíč pralesnička azurová
Mikuláš Kupský Dolní Rožínka pralesnička harlekýn
Darja a Martin Petrů Mníšek pod Brdy moko skalní
Kateřina Šťastná Třebíč morče divoké
Nela Pivokonská Pardubice kachnička šedoboká
Ondra Pivokonský Pardubice kančík citronový
Ekaterina Monakhova Karlovy Vary rosnička včelí
Matěj Bros Petrovice papoušek vlnkovaný
H. a M. Machalovi Horní Cerekev pralesnička barvířská
Eliška Hladíková pralesnička azurová
Martina Dinnebierová Jihlava králík domácí – český luštič
David a Katka Prokešovi Třebíč gundi saharský
Hana Tauschová Batelov vakoveverka létavá
Jakub Zerzánek Žďár nad Sázavou 2 vakoveverka létavá
Petr Krčál Praha bodlín Telfairův
Kateřina Šťastná Třebíč morče domácí – cuy
4.B ZŠ Krásovy domky Pelhřimov kachnička šedoboká
4.B ZŠ Krásovy domky Pelhřimov ježek ušatý
Ella, Radka a Roman Pospíchalovi Jihlava rosela žlutobřichá
Martina Dinnebierová Jihlava ježek ušatý
ZŠ Polná Polná gekon létavý
Petr Chromek- Delta ježek ušatý
Petr Chromek- Delta bazilišek zelený
Markétka Pávová Praha papoušek vlnkovaný
Milena Zelená Pelhřimov ropucha obrovská
Ondřej Havlík Vacenovice vakoveverka létavá
Kateřina Janáková Slavonice ježek ušatý
Míla Farkašová ČR pralesnička batiková
Petra Březinová Ledeč nad Sázavou bazilišek zelený
Oravcovi Třebíč felsuma Standingova
Emil Dočekal rosela žlutobřichá
Marika a Jiří Zadražilovi Třebíč rohatka Cranwellova
Barbora Veselá a Václav Holub ježek ušatý
Tereza Karlová Kuklík vakoveverka létavá
Klára Krmelová gundi saharský
Pavel Kubát Kubis HB bazilišek zelený
Třída 3.A Rošického Jihlava ježek ušatý
Kristýna Hybrálec morče domácí – cuy
Míla, Jana a Jolanka Gregarovi bazilišek zelený

Sponzoorství

Sponzorem se může stát firma, organizace nebo kolektiv. Na rok se stanete sponzorem „svého“ zvířecího oblíbence. Vaše jméno zveřejníme v areálu zoo na samostatné cedulce s Vaším logem a v seznamu sponzorů na webových stránkách.

Naši sponzooři
FC Vysočina Jihlava Jihlava tygr sumaterský
PALM CZ, s. r. o. Jihlava surikata