Domů » Videa a audio ze zoo

Videa a audio ze zoo

POJĎTE S NÁMI DO ZOO – ROZHLASOVÉ REPORTÁŽE

Pojďte s námi do zoo! To je název pořadu Českého rozhlasu Vysočina, kterým vás provede Simona Kubičková ze Zoologické zahrady Jihlava. Pořad vysílá Český rozhlas Vysočina  každou neděli po 11. hodině.

Audioarchiv pořadu – klikněte ZDE.

 


MINUTY ZE ZOO – VIDEO REPORTÁŽE

Představíme vám obyvatele zoo – dozvíte se, co mají rádi, jak se jim u nás daří a mnoho dalších zajímavostí. Zoologická zahrada skrývá mnohá místa, kam běžný návštěvník nemůže. Vydejte se s námi do zázemí a do míst, které při návštěvě Zoo Jihlava jinak neuvidíte!

Klikněte na obrázek pro spuštění videa!

Stromoví akrobati: Představují se vám giboni
Pruhovaní lovci: Představují se vám tygři
Elegantní krasavci: Představují se vám levharti

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Mizející klenoty: Představují se vám prasata                Ohrožení nezbedové: Představují se vám drápkaté opice

 


SERIÁL LIDÉ ZE ZOO

V seriálu Lidé ze zoo vám představujeme třináct lidí z jihlavské zoologické zahrady. Vezmeme vás na místa, kam se běžný návštěvník nedostane a představíme lidi, kteří svou práci dělají často desítky let …a rozhodně ne pro peníze, ale pro neobyčejnou lásku ke zvířatům. Jací jsou, kudy vedla jejich cesta do zoo, kolik jizev na památku mají a jestli se někdy báli o své zdraví? Vše si můžete přečíst a poslechnout v našich rozhovorech Olgy Štrejbarové, které vznikly ve spolupráci s Českým rozhlasem Vysočina.

Jaromír Vedra – výtvarník a aranžér   Lydie Trojanová – chovatelka  Jan Vašák – ředitel  Jan Blažíček – zahradník  Viktor Kudláček – noční hlídač  Lubomíra Ševčíková – chovatelka Marek Dohnal – chovatel Karel Růžička – chovatel  Pavel Hájek – chovatel  Pavla, Radka, Katka a Olena – vzdělávací pracovnice Centra PodpoVRCH   Zbyněk Rektořík – IT  Míla Slámová – vedoucí občerstvení   Olga Štrejbarová – marketérka  O lidech ze zoo – speciální sestřih