Domů » Pojďte s námi hledat kapybaru, nebo vyrazte na dovolenou v zoo!

Pojďte s námi hledat kapybaru, nebo vyrazte na dovolenou v zoo!

Jak strávit poslední prázdninový víkend? No přeci v Zoo Jihlava! Čekají nás tradiční akce, společně objevíme kapybaru a užijeme si večerní zoo. Tak neváhejte, a přijďte si užít poslední volné chvíle, než začne školní rok.

Věděli jste, že i procházka po zoo může být jako cesta na dovolenou? My jsme se na jedno takové putování vydali již na začátku prázdnin, a stejně tak jsme se je rozhodli i zakončit! Speciální večerní prohlídka s průvodcem pro rodiny s dětmi se bude konat 26. srpna. Zhruba 120 minut dlouhé putování vás provede naší zahradou. Cena je 300 Kč za dospělého a 200 Kč za dítě od 3 do 15 let. V ceně speciální prohlídky je vstup do zoo, průvodce, parkovaní, zábavný program pro děti a drobné občerstvení. Vstupenky na akci je nutné zakoupit předem prostřednictvím e-shopu Zoo Jihlava. Ale neváhejte, míst už není mnoho!

V neděli 27. srpna se vydáme objevit kapybaru na tradiční akci Prázdniny končí v zoo. Ta letos nese název Putování za kapybarou. Víte, že kapybara je největší hlodavec? Vydejte se ji najít v naší zoo a seznámit se i s ostatními hlodavci. Budeme soutěžit o zmrzlinu, sladké balíčky Grizly, volné vstupenky na Trampský širák nebo dárkový poukaz Möbelix. Čekají na vás hravé a tvořivé aktivity pro děti, budeme prodávat jedinečné suvenýry s kapybarou a ve 14 hodin vás zveme na komentované krmení kapybar a tapírů. Cestou za kapybarou se také zastavte v soutěžním stánku Baqeterie Boulevard, kde můžete získat Ice tea zdarma. Víkendový program doplní letové ukázky i komentovaná krmení vybraných druhů zvířat.