Domů » Ježkova cesta kolem světa

Ježkova cesta kolem světa

Jelikož na Vánoce má být rodina pohromadě, rozhodli jsme se, že letošní vánoční kampaň věnujeme cestování za rodinou. Jako cestovatele jsme si zvolili ježka ušatého. Výběr byl jednoduchý – ježek je symbolem Jihlavy, a tak může naši zoo i město skvěle reprezentovat „na cestách“. Pomůžete mu jeho cestu dokončit?

Každá koruna ježka posune o jeden kilometr, minimální počet kilometrů k zakoupení je 50. Dále se kupují násobky této vzdálenosti. Pokud byste tedy rádi posunuli ježka více, upravte požadovaný počet. 

Našeho ježka čeká celkem deset zastávek a má před sebou přibližně 50 000 kilometrů. Koupí kilometrů mu pomůžete cestovat po mapě. Celou cestu bude ježek zapisovat do svého cestovatelského deníku. Jeho aktuální polohu budete moci sledovat na mapě na našem webu a sociálních sítích. V případě, že se někdo do kampaně zapojí později, bude možné zakoupit samostatně i předešlé části deníku. Všechny získané finance půjdou na podporu chovu zvířat v Zoo Jihlava.

Cesta začíná 1. prosince. Jako poděkování za Váš příspěvek Vám ježek zašle své zážitky z dané destinace. Navíc každý, kdo ježkovi přispěje na cestu do světa, bude mít možnost vyhrát v losování zážitkový program pro dvě osoby „Něco navíc o….“. Losování proběhne 2. ledna 2023.

Kilometry pro ježka zakoupíte ZDE