Domů » Jak podpořit Zoo Jihlava v době nouzového stavu

Jak podpořit Zoo Jihlava v době nouzového stavu

V současné době je naše zoo nuceně uzavřená a nemůžou k nám návštěvníci. To pro nás znamená, že nemáme žádné příjmy ze vstupného. Mnoho z vás se ptá, jak nám může pomoci. Vaše podpora a sympatie nás velice těší, proto jsme připravili přehled možností, jak můžete podpořit Zoo Jihlava v době nouzového stavu.

Pokud chcete podpořit zvířata v Zoo Jihlava, můžete využít několik možností:

  1. Symbolická adopce v době nouzového stavu

V době nouzového stavu nabízíme speciální „zvíře v karanténě“. Jde o produkt speciálně určený na podporu chovu zvířat v době uzavření zoologické zahrady. Jeho zakoupením tedy nepodpoříte konkrétní druh, ale všechna zvířata v naší zoo.

ADOPTUJ „ZVÍŘE V KARANTÉNĚ“

  1. Zakoupením charitativního buttonu

Kulatý magnet, který bude ozdobou nejen každé lednice, ale hlavně připomínkou vaší podpory Zoologické zahrady Jihlava. Můžete si zvolit také placku a nosit ji všude s sebou. Na výběr je několik motivů, nasbíráte je všechny?

BUTTON KOUPÍŠ ZDE

  1. Zakoupením virtuální vstupenky

Symbolické vstupné do Zoologické zahrady Jihlava. Smyslem vstupenky je na dálku podpořit chov zvířat a chod zoologické zahrady.

KUP SI VIRTUÁLNÍ VSTUPENKU

  1. Nákupem na našem e-shopu

Suvenýry, které pomáhají! Nákupem suvenýrů a dárků z našeho e-shopu získáte nejen hezkou vzpomínku na naší zoologickou zahradu, ale zároveň podpoříte chov zvířat.

NAKUP NA NAŠEM E-SHOPU

  1. Zakoupením elektronického poukazu na zážitek, zookreditku nebo permanentku

Využijte možnost zakoupit si zážitkový program nebo permanentku v předprodeji. Získáte elektronický poukaz, který po otevření Zoo Jihlava vyměníte za poukaz na zážitkový program, permanentku nebo zookreditku. Díky předprodeji získáte dárek ihned, podpoříte Zoo Jihlava a zároveň vám zaručíme, že platnost produktu nebude ukrácena o dobu, kdy je zoo zavřená.

ZAKOUPIT ELEKTRONICKÝ POUKAZ

Děkujeme za vaši podporu! Společně to zvládneme.