Domů » Informace k otevření Zoo Jihlava od 12.4.2021

Informace k otevření Zoo Jihlava od 12.4.2021

Pavilony v Zoo Jihlava zůstávají zavřené.
Vážení návštěvníci,
vzhledem k nastaveným podmínkám vyplývajícím z nařízení vlády jsme se rozhodli pavilony neotevřít.
S ohledem na velikost pavilonů by v nich průmerně mohli být 2 až 4 návštěvníci, čímž by vznikaly před pavilony fronty. Také není v našich silách uhlídat počet návštěvníků v pavilonech.
Pavilony proto zpřístupníme až ve chvíli menších restrikcí. Věříme, že si návštěvu zoo užijete. Naprostou většinu zvířat uvidíte ve venkovních výbezích.
Děkujeme za pochopení.

Dle nařízení vlády může být v areálu v jeden čas maximálně 50 % návštěvníků z celkové kapacity zoo.

Protože počasí bude čím dál hezčí, předpokládáme, že vás k nám zamíří čím dál víc. Pro lepší přehled jak to v zoo vypadá, vás budeme průběžně informovat o naplněnosti zoo. Sledujte titulní fotku našeho Facebooku, kterou budeme aktuálně měnit. Info o obsazenosti bude i na našem webu.

V případě, že se kapacita zoo naplní, dočasně uzavřeme pokladny, než část návštěvníků odejde.

Stále platí, že se vstupenky zakupují na místě, pokud máte permanentky tak je můžete samozřejmě využít.

Jakékoliv online rezervace by měly negativní dopad především na vás – naše návštěvníky. Náš systém totiž nedokáže průběžně doplňovat vstupenky. Snadno by se mohlo stát, že do prázdné zoo by již z technických důvodu nemohli přijít další návštěvníci.

Zároveň vás důrazně žádáme o nošení respirátorů nebo roušek dle platných nařízení. Chráníte tak sebe, naše zaměstnance i zvířata.

Informace k návštěvě zoo:

 • vstupenky se budou kupovat na místě (platba možná hotově i kartou)
 • vstupenky se nebudou rezervovat předem
 • v případě, že bude nutné zavést rezervace na konkrétní den, budeme o tom informovat na našem webu
 • k návštěvě zoo je možné využít pouze hlavní vstup do zahrady (vstup od Heulosu bude uzavřen)
 • pavilony budou zavřené
 • občerstvení bude fungovat pouze přes výdejní okénko
 • suvenýry budou zavřené, je možné nakupovat přes eshop.zoojihlava.cz a v zoo si svoji objednávku vyzvednout (na hlavní pokladně zoo)
 • boxy pro psy nebudou fungovat
 • během návštěvy zoo je nutné dodržovat aktuální nařízení vlády
 • prosíme návštěvníky, aby se chovali zodpovědně a dodržovali rozestupy

Informace k permanentkám/vstupenkám:

 • všechny vstupenky a permanentky (roční dětské a dospělé, permanentky na určitý počet vstupů), kterým skončila platnost v období 1. 10. 2020 – 11. 4. 2021 budou automaticky prodlouženy do 31. 8. 2021. Permanentky není nutné předem prodlužovat, vstupenky je nutné předložit na pokladně zoo v den, kdy je budete chtít využít.
 • všechny vstupenky a permanentky (roční dětské a dospělé, permanentky na určitý počet vstupů), které byly zakoupeny v období 1. 10. 2020 – 11. 4. 2021 začnou platit od 12. 4. 2021 na dobu jednoho roku (do 11. 4. 2022). Permanentky není nutné předem prodlužovat, vstupenky je nutné předložit na pokladně zoo v den, kdy je budete chtít využít.
 • všechny vstupenky a permanentky (roční dětské a dospělé, permanentky na určitý počet vstupů), které byly platné v období od 1. 10. 2020 – 11. 4. 2021 a jsou stále v platnosti budou automaticky prodlouženy o 6 měsíců. Permanentky není nutné předem prodlužovat, vstupenky je nutné předložit na pokladně zoo v den, kdy je budete chtít využít.