Domů » I zvířata mají svůj den. V zoo ho oslavíme již příští neděli a naposledy si letos užijeme letové ukázky

I zvířata mají svůj den. V zoo ho oslavíme již příští neděli a naposledy si letos užijeme letové ukázky

Čekají nás netradiční aktivity pro děti i dospělé, zookvíz o ceny, dozvíme se, že kočka není pes a připravena jsou i komentovaná krmení.

První říjnový den je každoročně svátkem zvířat. Ani my v Zoo Jihlava na něj nezapomínáme! Letos jsme si opět na Den zvířat připravili různé aktivity v areálu zoo. V neděli 1. října se návštěvníci mohou zapojit do zookvízu o zajímavé ceny. V zoostánku u jeřábů se bude nejen soutěžit, ale také vyrábět. V blízkosti občerstvení Zanzibar budou medvědí zábavné aktivity pro děti. Zároveň zde bude možnost ochutnat různé dobroty od firmy Grizly. Další partner naší akce – Hitrádio Vysočina bude u Australské farmy. Zde si můžete zahrát třeba vodní pong nebo si nechat něco namalovat na obličej.

Jako takové symbolické rozloučení s hlavní sezonou budou poslední letošní letové ukázky. Sokolníci Eva a Eda Školoudovi se s návštěvníky rozloučí v tradičních časech – v 11 a 15 hodin. Lítat budou na louce naproti Australské farmě. Oslavy svátků všech zvířat jsme obohatili i o komentovaná krmení. Vybrali jsme dva druhy – v 11.30 prasátka visajanská a 12.30 lamy guanako.