Domů » Den dětí je za rohem, těšíme se v zoo i v amfiteátru!

Den dětí je za rohem, těšíme se v zoo i v amfiteátru!

Svátek všech dětí letos oslavíme na dvou místech. Připravili jsme si bohatý program, komentovaná krmení, různé zajímavosti a děti mohou získat vstup do zoo zdarma.   

Sobota 1. června bude klasicky patřit všem dětem. Mezinárodní den dětí letos oslavíme hned „dvojitě“. V zoologické zahradě bude připravený program, který začne v 10 hodin a potrvá až do 15. „V našem areálu budou čekat hry a soutěže pro děti i kolo štěstí. To vše najdete v našem stánku, kde se na vás těšíme,“ zve vedoucí vzdělávacího centra PodpoVRCH Pavla Jarošová. Navíc budou probíhat komentovaná krmení: v 11.00 u surikat, v 11.30 u žiraf, ve 13.00 u gueréz, ve 13.30 marabu, ve 14.00 u medvědů, ve 14.30 u tapírů a v 15.00 u lemurů kata. Na krmeních se dozvíte mnoho zajímavých informací o jednotlivých druzích.

Navíc letos budeme i součástí Dne dětí s Hitrádiem Vysočina. V areálu letního kina, který je hned za zoo, budeme mít stánek, kde můžete zjistit, jak dobře znáte naši zoo. U stánku bude i náš maskot – plyšový kostým gibona, u kterého se budou moci zájemci vyfotit. Když zavítáte do areálu letního kina, tak na vás bude čekat nejenom náš stánek, ale bude zde mnoho dalších účastníků se svými aktivitami. Určitě nevynechejte stezku pro šikuly, po jejím absolvování získají děti vstup do zoo zdarma. Volný vstup do zoo lze využít v den konání akce. V letním kině nás najdete od 13 do 18 hodin.