Domů » Za vysvědčení do Zoo Jihlava!

Za vysvědčení do Zoo Jihlava!

Na pololetní prázdniny přichystala Zoo Jihlava již tradičně pro všechny žáky a studenty speciální akci nazvanou „Za vysvědčení do Zoo Jihlava“.

Zveme všechny studenty a žáky od čtvrtka 30. ledna do neděle 2. února 2019 ven, na čerstvý vzduch do společnosti zvířat v jihlavské zoo. Navíc za zvýhodněné vstupné!

Pro jedničkáře je připraveno vstupné „za jedničku, za jedničku“. To znamená, že všichni, kdo v uvedené dny na pokladně předloží svoje aktuální vysvědčení, nebo jeho opis alespoň s jednou jedničkou, budou mít vstup do zoo za 1,-Kč!

Ostatní studenti, kteří budou mít na vysvědčení horší známky, budou moci využít padesátiprocentní slevy, takže místo 60,- Kč zaplatí jenom 30,- Kč. U dětí mladších 12 let je pro návštěvu zoo nutný doprovod dospělé osoby.

Věříme, že tato akce bude úspěšná přinejmenším stejně, jako Australský den v Zoo Jihlava. Ten byl spojený s prodejem suvenýrové eurobankovky a upozornil na aktuální problém s rozsáhlými požáry v Austrálii.

Zoo Jihlava zahájila prodej suvenýrové eurobankovky s nulovou nominální hodnotou v neděli 26. ledna 2020. Z celkového počtu 3.500 kusů bankovek nachystaných k prodeji při oslavách australského dne v zoo, zůstalo během pouhých čtyř hodin posledních 200 eurobankovek. Někteří nadšenci z řad sběratelů dokonce přespávali v autech na parkovišti před zoologickou zahradou den předem. Fronta asi čtyř set lidí, čekajících na bankovku však byla ukázněná a všichni si návštěvu jihlavské zoo si patřičně užili.

„Zároveň se nám podařilo zpropagovat naše chovy australských živočichů a namotivovat návštěvníky k podpoře katastrofálními požáry zužované australské přírodě,“ doplňuje ředitel jihlavské zoo Jan Vašák.

 

Autor: Martin Maláč

Foto: Martin Maláč