Domů » Zveme Vás na říjnový klubový večer, na Den zvířat, nebo na Týden seniorů do Zoo Jihlava

Zveme Vás na říjnový klubový večer, na Den zvířat, nebo na Týden seniorů do Zoo Jihlava

Týden seniorů v Zoo Jihlava

První říjnový týden, od úterý 1. 10., do soboty 5. 10. včetně, pořádá Zoo Jihlava týden seniorů. V tomto období budou mít všichni návštěvníci starší šedesáti let vstupné do zoo s 50% slevou, tedy za pouhých 35 Kč.

Zároveň si senioři po předchozí rezervaci na telefonu č. 567 573 774, nebo na e-mailu vankova@zoojihlava.cz mohou domluvit komentovanou projížďku jihlavskou zoo  ve 13 a ve 14 hodin.

 

Říjnový klubový večer v Zoo Jihlava zavede návštěvníky do Keni

Jak stihnout navštívit 13 parků za 19 dní? Kde je možné vidět 1200 slonů na jednom místě? Proč trvalo záchranářům 3 hodiny, než přišli vyprostit zapadlé auto? Jaké je jídlo v Keni a jací jsou místní lidé? O svých nevšedních zážitcích nám přijde povyprávět naše nová kolegyně Simona Kubičková ve čtvrtek 3. října v 17 hodin v centru podpoVRCH. Těšit se můžete také na skvělé fotografie zvířat z kouzelné Afriky. Po skončení přednášky můžete využít možnost procházky k žirafám s průvodcem.

Vstupné na akci je 40,- Kč. Vstup do zoo není k účasti na akci nutný, stejně jako rezervace předem.

 

Den zvířat v jihlavské zoo již tuto sobotu!

Přijďte navštívit Zoo Jihlava a oslavit s našimi zvířaty jejich svátek. Protože akce spadá do týdne seniorů, seznámíte se při ní s našimi nejstaršími obyvateli. Ti budou představeni u svých expozic v těchto časech: 12:30 hrošík liberijský, 13:00 gibon zlatolící, 13:30 krokodýli čelnatí, 14:00 tapír jihoamerický, 14:30 irbisové.

V areálu zoo bude také přichystán soutěžní kvíz nazvaný „Kolik nám je?“. V centu PodpoVRCH bude připravena výtvarná dílna, hry pro děti, přírodniny i ukázka živých zvířat. Tamtéž bude pro týmy dětí a jejich prarodičů bude připraveno i KvíZOOvání v 11:30 a v 15:00 hodin.

Autor: Martin Maláč

Foto: Simona Kubičková