Domů » Zoo Jihlava spustila na webu NouZOOvku!

Zoo Jihlava spustila na webu NouZOOvku!

Již druhý týden platí v celé České republice přísná bezpečnostní opatření a již druhý týden je zavřená i Zoo Jihlava pro všechny návštěvníky, tedy i děti. Ty jsou ze škol doma a mají určitě dost práce, aby zvládly náročný režim domácí výuky. A právě proto, aby si odpočnuly, něco se dozvěděly a mohly si zasoutěžit a vzpomenout na jihlavskou zoo, je tu pro všechny děti NouZOOvka!

NouZOOvka je soutěž pro děti, žáky, studenty, školáky, záškoláky i poškoláky všech věkových kategorií. Najdete ji na webových stránkách www.zoojihlava.cz ve složce Děti a skupiny – NouZOOvka, i přímo na hlavní stránce webu jihlavské zoo.

Soutěž bude rozdělena do několika kol. První kolo bylo spuštěno v pátek 27. března a každých 14 dnů v pátek přibude na webu další nové kolo. Zapojit se může každý kdykoliv po dobu trvání celé soutěže, protože jednotlivá kola budou stále zveřejněna na stránkách Zoo Jihlava.

Soutěž NouZOOvka obsahuje poznávačku, doplňovačku a další různé úkoly. Za každé kolo budou soutěžící sbírat body, po ukončení všech kol soutěže, budou vyhodnoceni nejlepší soutěžící a dostanou od Zoo Jihlava ceny (drobné dárky, dětskou permanentku, speciální rodinnou prohlídku po zoo s průvodcem, …). Každý účastník soutěže dostane jako drobný dárek naše nové karty Poklady jihlavské zoo.

NouZOOvka bude trvat po dobu nouzového stavu a uzavření škol pro žáky a studenty. Takže délka soutěže i počet kol je neznámý jak pro Vás děti, tak pro náš realizační tým ze Zoo Jihlava.

 

 

Autor: Martin Maláč