Domů » Prázdniny končí v Zoo Jihlava již tuto neděli

Prázdniny končí v Zoo Jihlava již tuto neděli

Skvělým tipem pro poslední prázdninový víkend bude zcela určitě návštěva Zoo Jihlava. V sobotu se můžete přihlásit na Letní večerní prohlídky s průvodcem a v neděli se těšit na bohatý program ke konci prázdnin se spoustou aktivit, her a soutěží. Stále budou probíhat i komentovaná krmení a letové ukázky dravců a sov.

V neděli 28. srpna od 10 do 16 hodin vás zveme do jihlavské zoo na akci „Prázdniny končí v zoo“. V africké vesnici Matongo máme pro rodiny s dětmi připravený speciální zoologický kvíz v časech 11:30, 13:30 a v 15:30. Soutěžit můžete o volné vstupenky do rodinného parku Robinson Jihlava, Muzea autíček v Přísece, o suvenýrové eurobankovky ze zoo a spoustu dalších cen. V Matongu si také můžete vyzkoušet další přírodovědné deskové a karetní hry. Chybět nebude ani Hračkolna, kde si děti mohou pohrát s dřevěnými hračkami.

Ve stáncích u jeřábů si vyzkoušíte, jaké je to být ochráncem mořských želv, nebo se zábavnou formou dozvíte něco o svém zdraví od VZP. Ve stánku u občerstvení Katabar se děti díky hravému programu „Tonda obal na cestách“ dozví vše o třídění odpadů.

A kdo by chtěl zažít neobyčejnou večerní prohlídku po Zoo Jihlava, má možnost!
Pořád jsou ještě volná místa na večerní prohlídky po zoo s průvodcem pro rodiny s dětmi. Konat se budou v sobotu 27. srpna v časech 19:00 a 19:30, jejich délka je cca 120 minut. Letos budou zaměřené na 65 letou historii zoo a děti i dospělí se mohou těšit na spoustu hravých a zábavných aktivit. Vstupenky na akci je nutné koupit předem prostřednictvím e-shopu Zoo Jihlava, kde se také dozvíte o obsazení akce v konkrétních časech. Cena je 300Kč za dospělého a 200Kč za dítě od 3 do 15 let.

Autor: Martin Maláč

Foto: Tereza Šindelářová