Domů » „Březen – (za kamna) do zoo vlezem“

„Březen – (za kamna) do zoo vlezem“

Všichni zvířecí obyvatelé a zaměstnanci zvou návštěvníky během jarních prázdnin na Vysočině, tedy od soboty 2. března do neděle 10. března, do Zoo Jihlava.

A co návštěvníky čeká? Mohou se ohřát při předjarní procházce zoologickou zahradou a při tom se potrénovat ve velkém jarním soutěžním kvízu. Třemi hlavními cenami jsou: speciální prohlídka s průvodcem pro rodinu (2 dospělí + 2-3 děti), velký zvířecí plyšák, nebo kreditní permanentní vstupenka do Zoo Jihlava. Soutěžní kupony najdou návštěvníci na pokladnách zoo a odpovědi mohou hledat v šesti vyhřívaných pavilonech zoo – u žiraf, na australské farmě, v pavilonu velkých koček, u drápkatých opic na Haciendě Escondido, u gibonů a v tropickém pavilonu.

Navíc od pondělí 4. 3. do pátku 8. 3. budou probíhat mimořádná komentovaná krmení u medvědů malajských v 11 hodin a u tuleňů obecných ve 14 hodin.

V jihlavské zoo je navíc k vidění již pěkná řada mláďat. Například dvě antilopy nyaly nížinné, kusu liščí, dvojčata tamarínů bělovousých, nebo osm jehňat ovcí valašských.

Autor: Martin Maláč

Foto: Jan Foltán