Domů » Adventní kilometry pro Zoo Jihlava!

Adventní kilometry pro Zoo Jihlava!

Jihlavská zoo spouští předvánoční soutěž o zajímavé ceny. Výtěžek poputuje na podporu chovaných zvířat.

Na konci loňského roku jsme vydali virtuální pohlednice našich chovaných zvířat a celou akci koncipovali jako soutěž o nejlepšího „zvířecího cestovatele“. K nákupu pohlednic na našem e-shopu jsme naše příznivce motivovali nejen jejich soutěživostí a smyslem pro humor, ale také soutěžemi o věcné ceny.

Soutěž na podobném principu na podporu našich chovaných zvířat spouštíme i nyní na začátku adventu. Jmenuje se „Adventní kilometry pro Zoo Jihlava“ a trvá od 22. listopadu do 19. prosince 2021. Do soutěže se může zapojit každý tím, že na našem e-shopu zakoupí virtuální pohlednici „Pošli zvíře na dovolenou“ pro vybraný druh zvířete. Každé zvíře získá takový počet kilometrů, kolik je hodnota jeho pohlednice – 100, 500 a 1000 km. Aktuální počet našich zvířecích „cestovatelů“ uvidí lidé na našem webu a facebooku.

Každý týden hrajeme o deskovou hru Zoo Jihlava, kdy každé pondělí po adventní neděli vylosujeme výherce z týmu podporovatelů největšího zvířecího cestovatele za daný týden. Hlavní výhru – zážitkový program pro dvě osoby „ Něco navíc o…“ budeme losovat ze všech soutěžících dne 20. prosince.

Autor: Martin Maláč

Grafika pohlednic: Zuzana Pařízková