Zoo Jihlava nabízí ve školním roce 2017/2018 celkem 4 zájmové kroužky. Všechny probíhají v centru environmentální výchovy PodpoVRCH. Organizačně jsou zabezpečeny tak, že vedoucí si děti vyzvedne na začátku kroužku u pokladny a na konci je vždy odvede zpět. Každý kroužek je zpoplatněn částkou 700 Kč/rok. Kroužky probíhají v období od září do června, ale je možné je začít navštěvovat i kdykoliv v průběhu roku.

 

 

Zoohrátky se zvířátky - kapacita kroužku již obsazena!

2.-5. třída
Čtvrtek 15.00-16.00
Vedoucí: Mgr. Radka Vaňková
kontakt: tel. 567 573 774
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kroužek je určen všem holkám a klukům, kteří se chtějí dozvědět něco nejenom o zvířátkách. Povídat si budeme i o prostředí, kde žijí a o všem, co bude děti zajímat. Kromě povídání budeme podnikat dobrodružné výpravy do zoo, hrát zábavné hry a tvořit výrobky z papíru a přírodních materiálů.

Přírodovědný kroužek kapacita kroužku již obsazena!

6.-9. třída
Úterý 15.00-16.00
Vedoucí: Mgr. Pavla Jarošová
kontakt: tel. 567 573 777
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přírodovědný kroužek nabízí všem zájemcům o přírodu zajímavou možnost, jak si rozšířit svoje znalosti formou her, pokusů i pozorování. Zabývat se budeme zvířaty, rostlinami i prostředím, ve kterém se vyskytují. Schůzky budou probíhat nejen v centru, ale i v areálu zoo a jeho okolí.

 

Chovatelský kroužek - poslední volná místa!

5.-7. třída
Středa 15.00-16.00
Vedoucí: Olena Kotíková

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ne každý má štěstí, že mu rodiče dovolí mít doma domácí zvíře. Právě těm "nešťastníkům", kteří rodiče ne a ne přesvědčit o tom, že se budou o zvíře starat, nabízíme možnost vyzkoušet si, co vše chov zvířat obnáší, v tzv. chovatelském kroužku, jehož náplní bude péče o zvířata od A do Z (plazi, rybičky, hlodavci...).

 

Teraristický kroužek - poslední volná místa!

6. - 9. třída
Čtvrtek 15.00-16.00
Vedoucí: Martin Maláč
kontakt: tel. 736 631 856
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Teraristický kroužek nabízí všem zájemcům o hady, ještěrky, žáby, ale i šváby, štíry nebo pavouky zajímavou možnost, jak získat znalosti i praktické zkušenosti v péči o tato exotická zvířata. O zvířatech si budeme nejen povídat, ale budeme se o ně i starat, nebo s nimi manipulovat. Kroužek tedy není pro žádné třasořitky, které při pohledu na pavouka, nebo hada omdlévají hrůzou. Schůzky budou probíhat ve vzdělávacím centru, ale i v tropickém pavilonu a areálu zoo.

 

Přihlášky do kroužků si můžete stáhnout ZDE nebo si je osobně vyzvednout na pokladně zoo. Vyplněné je potom odevzdejte opět na pokladně nebo nám je pošlete emailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Bližší informace můžete získat na tel. čísle 567 573 777 nebo na výše uvedeném emailu.