Přihlašování na tábor proběhlo 10. března 2018 od 16.30. Kapacita tábora je již naplněna, není možné se již přihlásit.

Neúspěšní žadatelé byli automaticky zařazeni mezi náhradníky. Všichni žadatelé byli e-mailem vyrozumněni, zda byla rezervace úspěšná. (Pokud Vám e-mail od nás nepřišel, ozvěte se, prosím.)

P.S.: Těší nás obrovský zájem o naše tábory, ale bohužel není z kapacitních důvodů možné počty turnusů a počty dětí navýšit a uspokojit všechny zájemce.

Termíny tábora jsou:

I. turnus 9.- 13. 7. 2018
II. turnus 16.- 20. 7. 2018
III. turnus 6. - 10. 8. 2018
IV. turnus 13. - 17. 8. 2018
V. turnus 20. - 24. 8. 2018

 

Cena za pobyt pro jedno dítě je 1650 Kč, děti jsou v zoo od 8.00 hod. do 16.00 hod. V ceně tábora je zahrnut oběd, 2x svačina, pitný režim, pedagogický a zdravotní dozor, program tábora a pojištění dětí. Jednotlivé turnusy budou mít stejný program.

Více informací: Radka Vaňková: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 567 573 774

nebo Pavla Jarošová: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 567 573 777.

 

tabor2018
 
 
 
 

Je možné přihlásit se i prostřednictvím odkazu ZDE .

Organizace příměstského tábora


Děti jsou v zoo na příměstském táboře od 8.00 hod. do 16.00 hod. Jednotlivé turnusy dětí vede hlavní vedoucí tábora – pedagogický pracovník vzdělávacího úseku Zoo Jihlava + 2 studenti jako pomocní vedoucí.


PŘÍJEZD


Centrum PodpoVRCH, kde bude tábor probíhat, je hned vedle hlavní pokladny. Pokud tedy budete Vaše dítě vozit autem, můžete vjet na parkoviště. Při vjezdu na parkoviště si musíte vzít lístek, ale 15 minut je zdarma, takže můžete odvést dítě do centra a v klidu odjet. Vchod do centra je mimo zoo, před pokladnou se dáte doleva a před Vámi se objeví schody, po kterých se do centra dostanete. Děti by se k nám měly dostavit mezi 7.30 – 8.00. Pokud jste v přihlášce uvedli, že bude dítě docházet samo, nemusíte jej vodit.


JÍDLO


Jídlo pro děti je zajištěno. Během dne budeme mít 2 svačiny (dopolední, odpolední). Oběd se bude skládat z polévky a hlavního jídla. Pitný režim bude zajištěn ve formě várnice se šťávou nebo čajem, kam si budou moci děti během dne kdykoli zajít. Upozorňujeme rodiče, že není v našich silách zajistit dětem diety nebo měnit jídla dle chuti dětí, obědy jsou předem objednané (potravinové alergie pište do poznámky v přihláškách).


PROGRAM


Pro děti je připraven velmi pestrý program, k němuž patří pozorování a seznámení se s životem zvířat v naší zoo, dozví se řadu zajímavostí o rozmanitosti živočišné říše i její ochraně. Na děti čekají v areálu zoo i ve vzdělávacím centru soutěže, hry, zábavné kvízy, povídání o zvířatech a seznámení se zvířaty, které chováme v centru. Budeme střídat aktivity v centru i v zoo, povídání i vyrábění, hry i odpočinek. Během týdne děti poznají celou zahradu a nahlédnou i do jejího zákulisí. Seznámí se s prací chovatelů, kteří jim umožní zblízka sledovat krmení např. medvědů, tuleňů, surikat, opic, žiraf atd. Děti přijdou do styku se zvířaty - chlupy, peří, přírodniny. Program je náročný na pozornost dítěte - delší odborný výklad u expozic, na fyzický pohyb - chůze a pohyb po náročném terénu zoo.


Denní režim:

7.30 – 8.00 příchod dětí
8.15 – 10.00 1. blok
10.00 – 10.15 dopolední svačina
10.15 – 12.00 2. blok
12.00 – 13.15 oběd, polední klid (sledování filmů, deskové hry)
13.15 – 14.15 3. blok
14.15 -14.30 odpolední svačina
14.30 – 15.30 4. blok
15.30 – 16.00 zápis do deníčku, odchod dětí

 

ODJEZD


Svoje dítě si budete moci vyzvednout v centru a to mezi 15.30 a 16.15. Postup s parkovištěm bude stejný jako ráno při příjezdu.


CO S SEBOU A NA SEBE


Děti by na sobě měly mít sportovní oblečení, u kterého nevadí, když se při nějaké hře ušpiní (máme na mysli zelená kolena apod.) a přizpůsobené aktuálnímu počasí. První den tábora budeme vybírat potvrzení od lékaře, které Vám poslední den tábora opět vrátíme (má platnost 1 rok), a potvrzení o bezinfekčnosti, které musí být maximálně 1 den staré. Děti mají zázemí v Centru environmentální výchovy PodpoVRCH, slouží jim sál a dvě menší učebny. K dispozici mají dostatek sociálního zařízení.
Zoo Jihlava nezodpovídá za ztrátu cenných věcí svěřených dětem.

 

INFORMACE O PLATBĚ

Platbu za účast dítěte je nutné provést nejpozději do 18. 6. 2018. V případě, že částka nebude v termínu uhrazena, bude rezervace automaticky zrušena.


Forma úhrady:


• převodem z Vašeho účtu na účet zoo
• úhrada fakturou po dodání fakturačních údajů (osobních nebo Vašeho zaměstnavatele - FKSP)
• v hotovosti (po individuální domluvě)
Variabilní symbol: po úspěšně provedené rezervaci Vám bude zaslán společně s dalšími informacemi
Dokumenty a odkazy ke stažení
Závaznou přihlášku můžete vyplnit online až po úspěšné registraci.
Bezpečnostní pokyny pobytu dítěte v Zoologické zahradě Jihlava
Prohlášení zákonných zástupců dítěte o bezinfekčnosti
Posudek od lékaře o zdravotní způsobilosti dítěte k účasti na příměstském táboře.


Storno podmínky


v případě zrušení účasti jsou storno poplatky následující:
• zrušení účasti 3 týdny před zahájením tábora 300,- Kč
• zrušení účasti 3 až 1 týden před zahájením tábora 500,- Kč
• zrušení účasti méně než jeden týden před zahájením tábora 700,- Kč
• v případě, že dítě na tábor již nastoupilo a z nějakého důvodu nemůže pobyt dokončit, uhrazenou platbu nevracíme.


Vrácení platby


Platbu za pobyt dítěte v příměstském táboře je možné vrátit pouze z důvodu onemocnění dítěte před nastoupením na tábor. Nemoc musí být potvrzena lékařem.
Doklad od lékaře zašlete nebo doručte na adresu: Radka Vaňková, Zoologická zahrada města Jihlava, Březinovy sady 5642/10, 586 01 Jihlava 1 nebo elektronicky Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Zároveň s dokladem zašlete údaje pro vrácení platby (turnus, kontakt na rodiče, bankovní spojení).


Pokyny pro náhradníky


Pokud bylo Vaše dítě zařazeno na příměstský letní tábor jako náhradník, postupujte podle těchto pokynů:
Úhradu za pobyt dítěte zatím neprovádějte. Pokud se některé ze závazně přihlášených dětí odhlásí na některý termín, bude vyrozuměn rodič náhradníka. Po domluvě o nástupu náhradníka na tábor bude provedena platba.