Seznam akcí

V průběhu roku připravujeme mnoho akcí pro děti a dospělé. Přijďte se podívat na Noc s Andersenem, oslavit Den Země či Den zvířat nebo si projít zoo s průvodcem při speciálních prohlídkách.

Konkrétní termíny sledujte v sekci "Novinky" či v našem kalendáři.

V areálu zoologické zahrady se pravidelně konají výstavy, během kterých je možné shlédnout originály fotografií, soch či obrazů.

Každoročně se v zoologické zahradě koná také sochařské sympozium jihlavské Střední umělecké školy grafické s názvem ZOO ART.

Přijďte do zoo na besedy, připravené cestovateli, přírodovědci a zajímavými lidmi, kteří mají co předat. Dozvíte se na nich mnoho zajímavých informací o cestování po různých koutech světa, o zvířatech, o tom jak se žije jinde a mnoho dalšího.

Klubový večer

Chcete se o našich zvířatech dozvědět více? Přijďte se podívat třeba na komentované krmení lemurů a dalších zvířat či letové ukázky sov a dravců. V letních měsících si tak můžete zpestřit svoji návštěvu a ještě se dozvíte mnoho zajímavostí.

Každý rok připravujeme festival Střípky Afriky, který je určen pro všechny milovníky tohoto kontinentu. První ročníky tohoto festivalu jsou známy především pod názvem Malá africká konference.

Po dobu dvou dnů je pro návštěvníky připraven bohatý program nabitý přednáškami, workshopy, prezentacemi, uměleckými dílnami, ochutnávkami afrických specialit a mnoha dalšího. Na akci se spolu s námi podílí řada významných cestovatelů, fotografů, zoologů, spisovatelů a dalších milovníků Afriky.

Chcete se o akci dozvědět víc či se osobně podílet na její tvorbě a přípravách? Neváhejte nás kontaktovat na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

IMG 3960 web Velvyslanectví IMG 9701

Zajímáte se o ekologii a ochranu přírody? Chcete se dozvědět zajímavé informace na toto téma? Přijďte do centra PodpoVRCH, kde pravidelně promítáme filmy s ekologickou tématikou.

Pravidelná každoroční akce na Vás čeká i v roce 2018.